Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jawa srazy - Karlovarský kraj

příznivci - motocyklů Jawa


Chtě bych pozdravit všechny jawáky v Karlovarském kraji. Již více jak půl roku brouzdám po stránkách internetu a navštěvuji stránky s motocykem Jawa a to jak prodejní stránky, tak informační stránky. Při prohlížení těchto stránek jsem si všiml, že téměř v každém kraji mají majitelé motocyklu Jawa své stránky a pravidelné srazy. Když uvádím pravidelné srazy, tak mám na mysli, především zahájení sezóny a poté následné ukončení motoristické sezóny. Bohužel v Karlovarském kraji se nic takového neděje. Domnívám se, že jde pouze o nedostatek času jednotlivců. Já bych toto chtěl napravit a uspořádat nějaké to setkání příznivců motocyklů Jawa. Cílem tohoto setkání by bylo především předání zkušeností s motocyklem Jawa druhým , méně zkušeným majitelům moto Jawa.


Myslím, že je nás v Karlovarskm kraji mnoho, proto že i ve volných chvílích potkávám motorkáře s Jawou na projíždkách.

Takže bych všem dal volný prostor pro krátké vyjádření ke shora uvedenému příspěvku. Dále bych Vás chtěl požádat o to, zda by jste mohli uvést konkrétní návrhy setkání / datum, místo, čas, program ...... /

venda1/175
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Souhlasím

(Jirka.M, 2. 5. 2012 14:29)

Zdravím, naprosto s tebou souhlasím. Snad nevadí, že tykám.
Každý kraj má své srazy a kluby s jawami. Jen my ve Varech tradičně nic. Taky mě už napadla myšlenka uspořádat sraz a při trošce štěstí snad i klub. Chtěl bych se setkávat se stejně "postiženými" lidmi jako já ;-)
Budu rád když se ozveš a budeme moci všechno probrat podrobněji.
Zatím ahoj.